2019 HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

Blog Single

Yeni teknolojiler, kültürel kaynaklara dünya çapında ilgi ve ulaşımın artmasına, iletişim yolları ve tekniklerinin zenginleşmesine olanak sağlamaktadır. HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı ülkemizin tarih ve sanat varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçilerin bir araya getirilmesini sağlamak üzere 11 - 13 NİSAN 2019 tarihlerinde Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center Harbiye’de organize edilecektir.

Bu misyonla yola çıkan etkinlik; ülke genelinde gündem yaratmak adına, her yıl yinelenecek bir sektörel marka oluşturup, kültürel miras yoğunluğu konusunda dünya sıralamasında önde gelen ülkemizin, bu konunun endüstrisine de yön veren bir çekim noktası haline gelmesi düşünülerek hazırlanmıştır. Bu organizasyonda KÜMAD (Kültürel Mirası Korum ve Araştırma Derneği ) olarak yerimizi alıyoruz.

KÜMAD Yönetim kurulu başkanı Serkan Gedük, Yöntemi Kurulu Başkan Yardımcısı Alpaslan Hamdi Kuzucuoğlu, Yöntemi Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Genç ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkay İvgin 13 Nisana Cumartesi saat 16.30 - 17.30 arası "KÜMAD Önleyici Koruma Paneli" gerçekleştirecektir. Tüm meslektaşlarımızı bekleriz. Konferans Programı: http://www.expoheritage.com/heritageistanbul/heritageistanbul19-konferans-programi-web.pdf

Ücretsiz davetiye için:

http://www.expoheritage.com/heritageistanbul/form/index.html

 

 

Öne Çıkanlar: